Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektanti elektrických systémů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29176760757 | aktuálnost: 24.06.2024

Aurora Engineering s.r.o.

Upřesňující informace

Vosolova Jana, tel.: 776 137 398, e-mail: info@auroracz.com
VS vzdělání v oboru elektro, praxe min. 5 let
- zkušenosti s projektováním lokomotiv nebo kolejových vozidel
- dobrá znalost českého, anglického a ruského jazyka
- ochota k pravidelným pracovním cestám do Indie, zemí Středního východu (SAE, Saudská Arábie), Afriky, dále do Lotyšska, Litvy, Estonska

Náplň práce:
- projektování elektrických schémat širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí a pro modernizaci lokomotiv

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jemnická 345/5, Praha,

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Cizince