Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant vzduchotechniky (až 50.000 Kč)

referenční číslo: 56131 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chce se stát součástí perspektivní společnosti působící v oblasti vzduchotechniky v Jihomoravském kraji? Máte zkušenosti s projektováním vzduchotechniky v AutoCADu? Reagujte na pracovní pozici PROJEKTANT VZDUCHOTECHNIKY (až 50.000 Kč) právě teď!

Významná a dynamická společnost hledá kandidáty na pozici:

PROJEKTANT VZDUCHOTECHNIKY (až 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh rozvodů a tras vzduchotechniky
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCAD
  • Týmová spolupráce na projektech
  • Komunikace se stavaři
  • Občasné krátkodobé cestování na Slovensko

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo stavebního zaměření
  • Praxe s projektováním vzduchotechniky velkou výhodou (pozice je i pro šikovného absolventa relevantního oboru)
  • Znalosti práce v programu AutoCAD
  • Zkušenosti s programem REVIT MEP výhodou
  • Ochotu pracovat v týmu

Nabízíme

  • Práce v perspektivní společnosti
  • Služební telefon pro soukromé účely
  • Reálný osobnostní růst
  • Týmové akce s přátelským kolektivem
  • Spolupráce možná i formou dlouhodobé brigády
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství