Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant vytápění - TZB Praha

referenční číslo: 58f128d2babecf6b145505ba | aktuálnost: 14.07.2017

FENIX PERSONAL s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Fixní měsíční mzda: dle zkušeností a znalostí

Pro našeho zákazníka, stabilní a dlouhodobě fungující společnost zabývající se projekční a realizační činností ve stavebnictví, hledáme z důvodu růstu firmy Projektanta vytápění/TZB – Projektantku vytápění/TZB.

Náplň práce

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

  • projektování topných systémů a zdrojů tepla a chladu (kotle, kotelny, tepelná čerpadla apod.)
  • projektování plynových zařízení, případně ZTI (voda, kanalizace)
  • provádění projekčních prací dle zadání a pokynů manažera zakázky či zákazníka
  • důraz na úspory energie, využití obnovitelných zdrojů a s tím související konzultace
  • úzký kontakt se stavbou, velká část projektů je připravována pro náš realizační úsek

CO POŽADUJEME?

  • VŠ/SŠ strojní nebo stavební, nejlépe obor vytápění/TZB, nebo jiný s praxí v oboru
  • technické myšlení a představivost
  • znalost práce v CAD systémech, další programy např. PROTECH nebo BIM výhodou
  • týmová práce, spolupráce s realizačním týmem
  • odpovědnost, samostatnost a spolehlivost, pečlivý a iniciativní přístup k práci, flexibilita

CO NABÍZÍME?

  • práci ve stabilní společnosti
  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • základní měsíční mzda + hodnocení dle kvality a množství vykonané práce
  • možnost dalšího vzdělávání, profesní semináře
  • pružná pracovní doba
  • flexibilní přístup ze strany zaměstnavatele
  • stravenky, mobilní telefon

Místo pracoviště: Heršpice 295, Heršpice, 68401

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita