Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant ve stavebnictví

referenční číslo: 55568 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s projektováním pozemních, dopravních či silničních staveb? Hledáte stabilního zaměstnavatele a možnost kariérního postupu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Stavební a projektová společnost hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT ve stavebnictví

Náplň práce

  • Tvorba výkresů a plánů (pozemních, dopravních či silničních staveb)
  • Kontrola realizace projektu, dodržování termínů
  • Komunikace s klienty
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oboru
  • Autorizaci v oboru Pozemní stavby - výhodou
  • Zkušenosti s programem AutoCAD, Revit
  • Týmového ducha, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Pravidelné bonusy
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura