Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant v elektrotechnice (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 54391 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Zkušenost s AutoCADem? A chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet?
Pošlete mi Váš životopis k posouzení ještě dnes a já Vám obratem zavolám!

Hledá se:

PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zpracování projektové dokumentace elektroinstalací
  • Příprava elektro projektové dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v terénu dle zadané zakázky

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického oboru (Elektro vyhláška §10 velkou výhodou)
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Znalost MS OFFICE, AutoCAD
  • Komunikativní osobnost
  • ŘP sk B

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností kariérního posunu
  • Zaměstnanecké bonusy
  • Lukrativní mzdu dle zkušeností
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Tábor

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika