Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant TZB junior 40-50.000kč

referenční číslo: 56706 | aktuálnost: 18.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvý absolvent stavebního nebo strojního směru s malou praxí nebo stále hledáte kde ideálně rozjet kariéru a nabrat potřebné zkušenosti? Pak se nám ozvěte! Hledáme kolegy co se mají zájem rozvíjet v oblasti TZB popř. vzduchotechniky. Jste precizní a baví vás grafika a projektování ?
Pošlete svoje CV pro více info!

Náplň práce

  • Projekční činnost a dílčí práce v oblasti vzduchotechniky
  • Tvorba grafických podkladů
  • Spolupráce s kolegy a stavaři
  • Příležitostné pracovní výjezdy

Požadujeme

  • SŠ stavebního nebo strojírenského směru
  • Menší praxe v oblasti TZB - výhodou i školní praxe
  • Práce v Auto CAD popř. Revit
  • Ochota se posunovat a vzdělávat

Nabízíme

  • Profesní růst v dynamické a perspektivní společnosti
  • Mobilní telefon pro soukromé účely
  • Týmová spolupráce a kolektiv
  • Spolupráce možná i formou dlouhodobé brigády
  • Místo práce Brno jih

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Oblíbené nabídky (58)