Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - technik elektro (H4068)

referenční číslo: 58e4b1aebabecf77ca0e6ff4 | aktuálnost: 01.12.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

návrh elektrických obvodů a tvorba dokumentace jednoúčelových a speciálních strojů, včetně řídících systémů, spolupráce při výrobě, montáži, oživování a uvádění nových zařízení do provozu

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ elektro, vhodné i pro absolventa, vyhl. 50/78Sb., Eplan (po dohodě možno doplnit), znalost PC – MS office, projekční praxe a znalost řídících systémů vítána
• AJ nebo NJ, alespoň základy pro čtení manuálů, vyšší znalosti vítány, případně RJ
• ochota učit se nové věci, vysoké pracovní nasazení časová flexibilita, týmová spolupráce

Nabízíme

práce v zajímavé výrobně engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí dohodou (cca 28 - 35 000,-Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: elektroinženýr, elektrotechnik, konstruktér, projektant, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy