Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant pozemních staveb - Praha

referenční číslo: 1581515837 | aktuálnost: 08.04.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, architektonický a projektový ateliér, který dlouhodobě spolupracuje s mnoha předními českými architekty a podílí se na řadě významných projektů, které získávají prestižní ocenění, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant pozemních staveb – Praha.
Náplň práce:

  • jedná se o projekční činnost ve všech projektových fázích, především UR, DSP, DPS
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ – stavební obory
  • znalost práce v AutoCAD a REVIT/ArchiCAD
  • praxi v oboru
  • znalost anglického jazyka vítána
    Nabízíme:
  • práci na HPP/IČO
  • možnost plného i zkráceného úvazku
  • klouzavou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • placené přesčasy
  • stravenky
  • příspěvek na jízdné
  • mobilní firemní tarif
  • podporu osobního rozvoje a celoživotního vzdělávání
  • společné firemní aktivity – společenské i vzdělávací
  • kultivovaný a příjemný kolektiv spolupracovníků
  • místo výkonu práce: Praha 7 – Holešovice
  • nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce