Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant pozemních staveb

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29298380715 | aktuálnost: 15.05.2024

DAZ designs4U s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní doba pružná, základní od 7:00 do 15:30 hod., případně dle domluvy.
Mzda až 40100 Kč,
Požadavky:
- SŠ/VŠ, nejlépe absolventi, znalost práce s autocad LT + cadkon, MS office, případně 3D projektování v Revit, řidičský průkaz skupiny B, orientace v problematice projektování staveb a legislativy - stavební zákon a příslušných vyhlášek, vhodná znalost problematiky energetické náročnosti staveb a příslušného SW.
Znalost projektování zdravotechnických instalací.
Pracovní náplň:
- projektové dokumentace skutečného stavu objektů, vypracovávání projektových dokumentací pro územní a stavební řízení, provádění stavby.
Bonusy:
- profesní růst, důraz na osobní vzdělávání a rozvoj znalostní báze, příspěvek na stravování
První kontakt je možný POUZE e-mailem, následně proběhne osobní pohovor.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 27, Tršice, 78357

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy