Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant pozemních staveb

referenční číslo: 53342 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání stavebního zaměření a baví Vás projektování pozemních staveb? Chcete se dál vyvíjet v týmu zkušených projektantů? Pak mě neváhejte kontaktovat a zašlete mi svůj životopis. Pozice je vhodná i pro absolventy, nebo uchazeče s kratší praxí.
projektování pozemních staveb - stavby většího rozsahu jako je O2 Universum, dále pak i rodinné domy, sklady práce v týmu 12 pohodových seniorních kolegů, kteří Vás rádi zaučí a budou sdílet své know how samostatná práce na všech stupních projektové dokumentace

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání znalost CAD systémů praxe vítána

Nabízíme

práci ve stabilním týmu odměny ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko příjemné kanceláře - ne open office odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl