Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant - pozemní stavby (55 - 70.000 KČ)

referenční číslo: 54839 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zdatným stavařem se bohatou znalostí projektování pozemních staveb? Chcete najít dobře hodnocenou práci s přátelským kolektivem? Máte zkušenost s prací v Revit / ArchiCAD / Autodesk? Skvělé! Chce se s vámi setkat. Pošlete mi strukturovaný životopis a staňte se naším kolegou na pozici:

PROJEKTANT - POZEMNÍ STAVBY (55 - 70.000 KČ)

Náplň práce

  • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • koordinace a vedení projektu
  • jednání s investory a úřady
  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • konzultace projektové dokumentace s příslušnými orgány

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • prokazatelné zkušenosti s projektováním pozemních staveb
  • zkušenost s práci v Revit / ArchiCAD či podobném programu
  • autorizace ČKAIT - výhodou, nikoli podmínkou
  • komunikativnost a zodpovědnost
  • znalost MS office
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • pracovní vybavení
  • rozmanité projekty
  • podporu při získání autorizace ČKAIT
  • a další...
  • nástup možný ihned
  • možnost zkráceného úvazku
  • lokalitu: hl. město Praha

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura