Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant na mosty/silnice

referenční číslo: 1635927671 | aktuálnost: 26.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která na trhu působí od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant na mosty/silnice.

Náplň práce:

  • Účast na významných projektech železničních a silničních staveb
  • Spolupráce na zajímavých infrastrukturních projektech
  • Tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (od studie pro realizační dokumentaci)
  • Jednání s účastníky výstavby a další související činnosti při projektové práci
  • Kooperace s ostatními profesními středisky společnosti (dopravní stavby, pozemní stavby, dopravní technologie, geodetická činnost, inženýrská činnost)
  • Komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavební, obor Konstrukce staveb nebo Dopravní stavby (případně Statika a dynamika staveb nebo Geotechnika pokud je splněna odpovídající praxe)
  • Praxe 3 roky v oboru (objekty typu opěrné a zárubní zdi, mosty, propustky)
  • Znalost programu AutoCAD podmínkou
  • Výhodou autorizace v oboru

Nabízíme:

  • Trvalou a perspektivní práci ve stabilní společnosti, která na projekčním trhu působí již více než 20 let
  • Stabilní zázemí a týmovou spolupráci v přátelském kolektivu
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení, výkonové prémie a bonusy
  • Finanční ohodnocení za sebevzdělávání
  • Úhrada autorizačních zkoušek a souvisejících poplatků
  • Odborná školení a vzdělávání, podpora při profesním růstu
  • Pružná pracovní doba, při potřebě práce v režimu Home office
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon, notebook
  • Moderní pracoviště v centru města včetně moderního HW a SW
  • Firemní akce, teambuildings
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce