Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant mostních konstrukcí

referenční číslo: 54815 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného projektanta mostních konstrukcí do projekční kanceláře v Olomouci, případně na pobočku v Praze či Ostravě. Jste‑li odborníkem na návrh a design mostů, máte potřebné technické znalosti a vášeň pro inženýrské projekty, pak je tato pozice právě pro vás.
Navrhování, design a statické posudky mostních konstrukcí v souladu s příslušnými předpisy a normami. Zpracování projektové dokumentace. Zpracování projektů v BIM (není ale primární podmínkou). Koordinace projektových prací, autorský dozor u realizovaných projektů. Zatěžovací zkoušky, mostní prohlídky a přepočty zatížitelnosti mostních konstrukcí. Hodnocení bezpečnosti a stability mostních konstrukcí.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, inženýrství nebo obdobném. Minimálně 5 let prokazatelných zkušeností v návrhu mostních konstrukcí. Znalost příslušných stavebních předpisů a technických norem. Znalost konstrukčního programu AutoCAD je základ pozice. Znalost jiných programů jako Revit, Advance Steel, MIDAS, nebo IDEA StatiCa je velkou výhodou. Dobré komunikační a týmové dovednosti, jako i vysokou samostatnost a zkušenosti v budování dodavatelských vztahů a spolupráce. Schopnost efektivně řešit technické problémy a pracovat v rámci stanovených časových termínů.

Nabízíme

Možnost zapojit se do prestižních projektů jak v ČR, tak v zahraničí (Švédsko, Polsko, Slovensko, nebo také USA). Profesionální a přátelské pracovní prostředí. Možnost osobního a profesního růstu. Příspěvek na stravování, důchodové připojištění a penzijní připojištění. Až 25 dnů volna a flexibilita čerpání náhradního volna v režimu vyrovnávacího období.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura