Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant mostních konstrukcí (40-55.000 KČ)

referenční číslo: 34336 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oboru dopravních staveb? Jste pečlivý a ovládáte AutoCAD? Neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Prosperující česká firma hledá posilu na pozici: PROJEKTANT MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ (40-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace mostních a inženýrských konstrukcí
  • Průběžná konzultace k projektům, spolupráce v týmu
  • Statické výpočty
  • Účast na jednáních s investory, úřady a ostatními účastníky výstavby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru (stavební – obor dopravní stavby výhodou)
  • Znalost AutoCAD
  • Samostatnost
  • Praxi v oboru (výhodou)
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Služební mobilní telefon
  • Výhodné stravování
  • Příspěvek na sport
  • Možnost spolupráce i na zkrácený úvazek
  • Pozice je vhodná i pro studenty
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura