Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ Konstruktér squashových kurtů

referenční číslo: 43993 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš být součástí týmu, který se podílí na projekci zcela specifického produktu? Máš už dost překreslování typizovaných domů nebo jednoduchých projektů, které tě nikam neposunou? Pak se ozvi nám! Do menšího týmu nadšenců v Novém Jičíně hledáme parťáka, který má zkušenosti s konstrukcí nebo stavebním projektováním a domluví se anglicky. Nabídneme ti práci, která tě bude bavit, přímou komunikaci se zákazníky po celém světě, možnost uplatnit své nápady a samozřejmě férové ohodnocení.
* Projektování squashových kurtů a jejich součástí - konstrukce stěn, podlah atd. * Příprava technických podkladů pro obchodní nabídky * Zpracování technické dokumentace pro výrobu, expedici a montáž * Jednání s domácími i zahraničními zákazníky, specifikace požadavků a konzultace navržených řešení * Aktivní účast na inovaci a vývoji výrobků

Požadujeme

  • máš min. SŠ vzdělání technického směru - stavební, konstrukce, strojní apod.
  • orientuješ se ve stavebnictví, stavebních materiálech a ani konstrukční zásady ti nejsou úplně cizí
  • vhod ti přijde alespoň teoretická znalost stavební statiky a dynamiky
  • neobejdeš se bez angličtiny - zakázky jsou po celém světě a se zákazníky budeš v úzkém kontaktu
  • budeš pracovat zejména v AutoCADu, je třeba jej tedy ovládat (oceníme i pokud umíš v Revitu)
  • měl bys být aktivním řidičem

Nabízíme

* práci na unikátním produktu *prostředí menší firmy (v ČR malý tým, 2 zkušení projektanti) * stabilní zázemí (již přes 40 let na trhu) * 5 týdnů dovolené * roční bonus ve výši 2 měsíčních platů * mimořádné odměny * firemní školení * stravenkový paušál * možnost částečného home office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura