Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/ka- silnoproudá elektrotechnika

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 23050420789 | aktuálnost: 27.04.2024

I&C Energo a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou.
Nástup: možný ihned.
Náplň práce: projektování silnoproudé elektroinstalace nízkého napětí a vysokého napětí v průmyslových a elektroenergetických provozech.
Požadujeme: trestní bezúhonnost; spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost; dobré komunikační schopnosti; schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme: příspěvek na stravování; jednorázovou roční poukázku na zdravotní péči; zaměstnanecký tarif od O2; prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání (jazykové kurzy, technická školení …); zaměstnanecké benefity; 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na jazykové vzdělání; příspěvek na stravu; výborný pracovní kolektiv; čtvrtletní odměny.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedený e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 2, Temelín, 37301

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita