Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/ka aplikace tepelných čerpadel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29006440785 | aktuálnost: 16.06.2024

SINOP CB a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: navrhování aplikací tepelných čerpadel, příprava technických podkladů pro oddělení konstrukce, jednání se zákazníky ohledně technických detailů.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického směru (obor TZB, tepelná technika), základní znalost práce v kreslicím SW AutoCAD, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, jazykové kurzy (Aj, Nj, Fj), vyhrazené parkoviště, uzamykatelný kolostav, sleva na firemní výrobky, kafetérie.
Kontakt: e-mailem zašlete svůj životopis.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita