Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant junior – part time (150-200 Kč/h)

referenční číslo: 51758 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste studentem vysoké školy v oboru stavebnictví a hledáte přivýdělek ke studiu? Chcete si prohloubit znalosti v oblasti projektování staveb, statiky apod.? Máte znalost německého jazyka a základní znalost AutoCAD?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

PROJEKTANT JUNIOR – PART TIME (150-200 Kč/h)

Náplň práce

  • úpravy a kontrola výkresové dokumentace ke stavbám
  • překlady z německého jazyka
  • spolupráce s vedoucím oddělení

Požadujeme

  • Studenta bakalářského nebo magisterského oboru stavební fakulty (ideálně obor Konstrukce pozemních staveb)
  • Znalost německého jazyka pro překlady
  • Alespoň základní znalost AutoCAD

Nabízíme

  • Pracovní dobu dle Vašich časových možností
  • Možnost práce na home office
  • Mzdu 150-200 Kč/h
  • Možnost práce na zajímavých projektech
  • Práci pro studenty VŠ
  • Sídlo společnosti – Praha 10

Mzda: 4 000 - 5 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura