Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant | Energetika

referenční číslo: 53242 | aktuálnost: 24.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která se zabývá výrobou energetických zařízení, hledám projektanta energetických celků. Přidejte se do nově rozrůstajícího se týmu a pracujte na zajímavých projektech s mezinárodním přesahem.
Vaším úkolem bude projektování energetických celků, konkrétně parních turbín. Budete mít na starost tvorbu kompletní dokumentace (P&ID, dispozice aj.) a budete také kontrolovat dokumentaci od externích subdodavatelů. Čeká vás spolupráce s obchodním oddělením či týmem konstruktérů, ale také vyjasňování si technických požadavků se zákazníky či subdodavateli.

Požadujeme

Očekáváme minimálně 3 roky zkušeností na podobné pozici - znalost projektování s přesahem do konstrukce.
Středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru či přímo v oblasti energetiky.
Znalost práce v AutoCad.
Samostatnost a komunikativnost.
Zkušenost v oboru spalovacích turbín výhodou.

Nabízíme

Můžete se těšit na motivující mzdu a týden dovolené navíc. V případě potřeby můžete využít možnosti home office či flexibilní pracovní dobu. Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní a životní připojištění. Budete se průběžně školit a zvyšovat tak svoji kvalifikaci. Můžete využít jazykových kurzů na pracovišti či Multisport kartu. Čekají vás firemní společenské a sportovní akce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl