Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant Elektro

referenční číslo: 53562 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Z důvodu rošíření týmu hledám zkušeného elektro projektanta. Pokud Vás baví elektroinstalace a projektování v oblasti občanské výstavby, a chcete se podílet na zajímavých projektech, ozvěte se nám
Projektování v oblasti občanské výstavby, popř. MaR Komplexní práce na projektech a kontrola nad celým procesem, včetně návrhu koncepce, komunikace se zákazníky a dohledu nad výstavbou Schopnost spolupráce v týmu a vzájemné podpory Občasné cestování v rámci ČR

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru Zkušenost v oblasti elektro projektování Znalost AutoCAD, EPLAN Řidičský průkaz Sk. B Zkušenost s VN Znalosti požadavků distributorů elektrické energie v ČR Zkušenosti s projektováním elektroinstalací, osvětlení

Nabízíme

Týden dovolené navíc + 3 sick days/rok Individuální jednání o nástupní mzdě dle Vašich zkušeností Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office Příspěvek na stravování Občerstvení na pracovišti (čaj, káva) Vzdělávací kurzy a školení Teambuildingy (společné večery u piva atd.) Firemní telefon (či dotace na něj) včetně telefonního tarifu zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika