Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro

referenční číslo: 53306 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme projektanta elektro.
projekční činnost v oblasti elektro, technologické celky návrh a realizace projektové dokumentace komunikace s objednavateli spolupráce s kolegy uvnitř společnosti technická podpora při vypracování nabídek pro realizaci staveb

Požadujeme

zkušenosti s projektováním v oblasti elektro znalost programů AutoCAD, ELCAD znalost technické angličtiny řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

motivační mzdové ohodnocení roční bonus týden dovolené navíc 4 Sick days možnost občasné práce domova mobilní telefon a notebook firemní akce spolupráce na vývoji vlastních produktů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika