Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Projektant elektrických sestav

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25591080776 | aktuálnost: 27.04.2024

DEL a.s.

Upřesňující informace

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, znalost EPLAN výhodou, oprávnění vyhlášky 50/1978 Sb.§10, aktivní znalost AJ (NJ), praxe v oboru min. 1rok, týmovost, časová flexibilita, řidičské oprávnění sk.B, sledování trendů a rozšiřování odborných znalostí.
Náplň práce: projektování a konstruování el. sestav, návrh nových zařízení, spolupráce s ostatními útvary společnosti, komunikace technické stránky projektu.
25 dnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění, pružná pracovní doba
První kontakt emailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Strojírenská 2270/38, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

DEL a.s.