Typ nabídky

Minimální mzda

Project/process engineer (45.-55.000 Kč)

referenční číslo: 38695 | aktuálnost: 25.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v automotive a baví Vás zajištění náběhu nového projektu? Chcete mít zodpovědnost za před-sériovou výrobu a náběh sériové výroby?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novou posilou projektového týmu jako PROJECT/PROCESS ENGINEER (45.-55.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za náběh sériové výroby
  • Zodpovědnost za hladký průběh před-sériové výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními v ČR i zahraničí
  • Úprava zařízení a přípravků

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenosti v automotive
  • Komunikativní AJ nebo NJ

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • 13. plat
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Plzeň + 20 minut

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství