Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager / Teamleader s angličtinou (až 85 tisíc)

referenční číslo: 42508 | aktuálnost: 10.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš tým potřebuje "šéfa", který se postaví do jeho čela a povede vývojové projekty. Představujeme si někoho, kdo umí vést lidi, je organizovaný, má technický background a k tomu se ještě maličko domluví anglicky. Že jsme nároční? Možná, ale na druhou stranu vás dokážeme opravdu ocenit. Rádi vás budeme hýčkat, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Budete v čele týmu  Povedete projekty ve vývoji Budete styčný důstojník pro další kolegy z firmy

Požadujeme

VŠ vzdělání technického charakteru (nutností) Zkušenost s vedením projektů Angličtina alespoň B1 (mírně pok.)

Nabízíme

Mzdu až 85 tisíc  Roční bonus  5 týdnů dovolené + 3 sick day  Flexibilní pracovní doba   Možnost částečného home office  Závodní jídelna a stravenky  Příspěvek na penzijní pojištění  Příspěvek na dopravu  Příspěvek na bydlení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management