Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project manager | mimo automotive

referenční číslo: 53361 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektového vedoucího s praxí z výrobního prostředí se zaměřením na vývojovou část. Vaším úkolem bude správa harmonogramu, plnění plánu a správa rozpočtu. Nabízíme zajímavé projekty mimo automobilový průmysl, skvělý kolektiv a širokou škálu benefitů!
Řízení zavádění nových výrobních projektů do provozu Vytváření podrobného harmonogramu projektu Průběžná kontrola časového plánu a nákladů a jejich dodržování Odpovědnost za rozpočet projektu a správu projektové dokumentace Vedení projektového týmu, motivace členů a koordinace jednotlivých fází projektu k úspěšnému dokončení Dodržování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPIs) a dosažení cílů společnosti Organizace obchodních a technických jednání se zákazníky ohledně přidělených zakázek a příprava agendy/zápisů

Požadujeme

Vdělání nejlépe technického směru Zkušenost s řízením projektů v rámci technického produktu podmínkou min. 3 roky Výbornou znalost AJ minimálně na úrovni B2 Aktivní znalost MS Office Řidičský průkaz sk. B Komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vytrvalost a preciznost

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti Dovolená 5 týdnů Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování Cafeterie systém Měsíční/roční prémie Poukázky Flexi pass Zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl