Typ nabídky

Minimální mzda

Project buyer with ENG (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 50966 | aktuálnost: 13.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dobré prezentační a organizační schopnosti? Jste komunikativní typ se silně prozákaznickým přístupem? Máte zkušenosti z automobilového průmyslu?
Pak jste přesně ten, koho hledáme!
Pošlete mi Váš životopis!

Pro mezinárodního klienta v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodnou posilu na pozici:

PROJECT BUYER WITH ENG (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění technických požadavků odborných útvarů
  • Zodpovědnost za analýzu cen nakupovaných dílů a surovin a jejich optimalizaci
  • Zodpovědnost za uzavírání smluv s dodavateli
  • Zajišění dodávky nakupovaných dílů a surovin dle požadavků zákazníka a interní výroby
  • Vyhledávání potenciální úspory u dodavatelů

Požadujeme

  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Znalost norem ISO 9001, IATF 16949, VDA výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • 14.plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, masáže, kulturu
  • Další zajímavé bonusy
  • Místo výkonu práce: Liberecko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup