Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor řídících systémů

referenční číslo: 44443 | aktuálnost: 05.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás oblast automatizace a řídících systémů? Máte v tomto oboru VŠ vzdělání nebo SŠ s praxí? Nechcete jen sedět za počítačem, ale máte rádi i výjezdy spojené s oživováním zařízení přímo u zákazníka v rámci ČR? Pro rodinnou společnost zabývající se automatizací provozů v zemědělství či potravinářství hledám nového kolegu do týmu programátorů! Náplň práce: programování PLC, PC a mobilních aplikací příprava SW pro dodávané řídící systémy práce na místech instalace (oživení)

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru elektro, automatizace apod. nebo SŠ s praxí snaha vzdělávat se a učit nové systémy ochota absolvovat výjezdy k zákazníkům (většinou se jedná o 1 denní cesty v rámci ČR) řp. B podmínkou pečlivost a selský rozum

Nabízíme

stabilní práci v malé firmě s téměř nulovou fluktuací možnost rozvoje a dlouhodobé spolupráce (tu preferujeme) volné víkendy placené přesčasy nebo náhradní volno za přesčasové hodiny 5 týdnů dovolené stravenky plně hrazené zaměstnavatelem příspěvek na penzijko po zapracování služební automobil Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika