Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC | Liberec

referenční číslo: 54049 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k inovativnímu týmu české společnosti jako Specialista na programování PLC. Jsme hrdí na naši schopnost neustále se rozvíjet a přinášet špičkové technologické řešení. Hledáme zapáleného profesionála se zkušenostmi v oblasti PLC programování, který je připraven rozvíjet své dovednosti a přispět k našim projektům.
Tvorba a design softwaru dle technických specifikací Implementace a testování softwaru pro řídící systémy Programování na různorodých platformách Aktivní účast na projektové přípravě a realizaci

Požadujeme

Nadšení pro nové technologie a ochotu k dalšímu vzdělávání Praktické zkušenosti s PLC, zejména se systémy Siemens, Mitsubishi a znalost bezpečnostních prvků SICK, PILZ Analytické myšlení Samostatnost a pečlivost Znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Nabízíme

Zázemí stabilní české firmy Dovolená 5 týdnů Firemní akce Mobilní telefon Příspěvek na penzijní/životní připojištění Příspěvek na sport/kulturu/volný čas Sleva na firemní výrobky/služby Vzdělávací kurzy, školení Závodní stravování Firemní rekreační zařízení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika