Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor CNC strojů

referenční číslo: 9235 | aktuálnost: 29.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou zajímavou práci v zakázkové výrobě? Máte zkušenosti s programováním CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste pracovali pro významnou mezinárodní společnost v Brně? Láká Vás pozice PROGRAMÁTOR/KA CNC STROJŮ? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní, strojírenská společnost hledá právě kolegu/ kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR/KA CNC STROJŮ (30 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

* Programování CNC strojů * Nastavování dle technické dokumentace * Kontrola vyrobených dílů * Dohled nad výrobním procesem * Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s programováním CNC strojů min. 2 roky
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zodpovědnost, technickou zdatnost, samostatnost

Nabízíme

  • Různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovelené
  • Životní připojištění
  • Firemní stravování
  • Možnost navštěvovat jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství