Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor CNC | Heidenhain

referenční číslo: 53832 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která se specializuje na zušlechtění ocelových a hliníkových desek, hledám kandidáta na pozici programátor | technolog CNC. V případě, že máte zálibu v hledání nových technologických postupů v oblasti kovovýroby a máte chuť se neustále rozvíjet, neváhejte zaslat váš životopis.
Budete programovat, nastavovat a obsluhovat CNC stroje, které zpracovávají ocel Budete se podílet na technických řešení dle požadavků klientů Čeká vás prostředí kovovýroby a práce v systému Heidenhain

Požadujeme

Středoškolské vzdělání v technickém oboru Praxe z kovovýroby - třískové obrábění výhodou Znalost systému Heidenhain velkou výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené Stravenkový paušál Příspěvek na dopravu Nekorporátní prostředí, kde se otevřeně komunikuje a na všem domluví Velký prostor pro realizaci a inovativní řešení Pracoviště s výborným technickým a technologickým vybavením Zakázkovou výrobu, která vás jen tak nepřestane bavit Kolegy a nadřízené, kteří si nechají poradit a vyslechnou si váš názor Nabídku dlouhodobé spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl