Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor C# | ERP | 70 000 Kč

referenční číslo: 16-16-399295 | aktuálnost: 10.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš již zkušenost s programováním v C#? Umíš pracovat s SQL? Zajímají tě ERP systémy a vše okolo IS dodávaných do výrobních společností?

Exkluzivně nabízíme pozici Programátor C# do brněnské rodinné, ale rozrůstající se společnosti, kde individuální přístup, neformální atmosféra a přátelský kolektiv hraje prim!
Dostaneš prostor realizovat své nápady a myšlenky. Budeš mít příležitost pracovat pro společnost vyvíjející IS a další aplikace pro přední výrobní společnosti v ČR i v zahraničí. A pozor aktuálně se pracuje na novém projektu!

Na čem se budeš podílet?

* realizace uživatelského rozhraní aplikace
* vývoj v C# a vytváření aplikací pro Windows
* práce s daty na SQL serveru
* vývoj mobilních a webových aplikací
* analýza požadavků a návrh řešení

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání - ideálně IT zaměření
* znalost programování v C#
* zkušenost s programováním na platformě Windows
* alespoň základní znalost SQL
* znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* flexibilní pracovní dobu
* možnost home office
* příspěvek na stravování
* Multisport karta
* firemní vzdělávání a školení
* firemní notebook a telefon

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Město Brno, Brno,

Region: Jihomoravský kraj, Česká republika

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní