Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor C, C++ min. 1 ROK praxe (42-48.000 Kč)

referenční číslo: 51329 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako programátor C,C++? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového člena IT týmu na pozici:
Programátor C, C++ MIN. 1 ROK PRAXE (42-48.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj a inovace softwaru v jazyce C, C++
  • Testování vyvíjeného software
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s techniky a vývojovými konstruktéry
  • Reporting

Požadujeme

  • Znalost jazyka C, C++
  • Praxe na podobné pozici minimálně 1 rok
  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo elektro
  • Komunikativní angličtina mírně pokročilé úrovni
  • Výhodou je orientace v cloudových aplikacích

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • HomeOffice 2-3 dny v týdnu
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování penzijko
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Mzda: 42 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj