Typ nabídky

Minimální mzda

Program manager s FJ (80-100.000 Kč)

referenční číslo: 39483 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte zajímavou práci? Orientujete se na řízení projektů a máte dobré technologické znalosti? Ovládáte francouzský jazyk na pokročilé úrovni?
Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PROGRAM MANAGER (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zabezpečení projektů (nacenění, materiál, lidi, atd.)
  • Denní komunikace se zákazníky
  • Vytváření výkresových dokumentací
  • Dohled nad projekty od počáteční fáze až po uvedení do provozu, včetně sériové výroby
  • Komunikace se zákazníkem, prezentace stavu projektu, řešení problémů
  • Odpovědnost za finanční náklady a práce s přiděleným rozpočtem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Min. 2 roky praxe ve výrobním managementu nebo v podobné pozici
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Francouzštinu na komunikativní úrovni (AJ/NJ výhodou)
  • Schopnost čtení výrobní a výkresové dokumentace
  • Schopnost týmové spolupráce a schopnosti v oblasti řízení projektů
  • Analytické a technické myšlení
  • Flexibilita, aktivní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Penzijko
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství