Typ nabídky

Minimální mzda

Program manager s aj/nj (100.000,- + benefity)

referenční číslo: 39419 | aktuálnost: 30.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušeným manažerem v oblasti řízení projektů v globální organizaci? Máte dobrou znalost průmyslových norem a souvisejících postupů? Služební cesty a komunikace v cizích jazycích pro Vás nejsou překážkou?
Pošlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost hledá zkušeného uchazeče na pozici:

PROGRAM MANAGER S AJ/NJ (100.000,- + benefity)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení a rozvoj nových projektů
  • Podpora obchodnímu týmu
  • Reporting vedení o stavu projektu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ideálně obor projektového řízení, programového inženýrství nebo obchodní administrativy)
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti řízení projektu v globální organizaci
  • Zkušenosti z automotive podmínkou
  • Znalost APQP/ PPAP/ IATF 16949
  • Schopnost plynulé komunikace v AJ a NJ

Nabízíme

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství