Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový specialista v oblasti nábytku

referenční číslo: 44949 | aktuálnost: 05.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš pracovní příležitost, která ti umožní realizovat se v oblasti v oblasti obchodu bez nutnosti akvizičních jednání? Jsi zároveň technický typ a nemáš problém vzít do ruky šroubovák? Pak ti nabízíme práci pro stabilního zaměstnavatele, jedničku na trhu, kterou zná každý profesionál i laik. Staň se součástí týmu, který má na starost dodavatele nábytkového příslušenství a řídí jejich prodej na prodejnách. A dostaneš i auto!
* budeš vybírat a jednat s nejnznámějšími dodavateli nábytkového kování (panty, pojezdy, úchytky, atd.) a dalšího příslušenství (tmely, lepidla, apod.) * vezmeš si na starost zavedení nových produktů do prodeje a budeš aktivně řídit jejich prodej * postaráš se o prezentaci produktů prodejcům a budeš kontrolovat vzorky na prodejně * v případě potřeby budeš technickou podporou prodejcům * připravíš pro vedení analýzy výsledků ( obratů, marží, počtu zákazníků ) * tvým úkolem bude také určovat cenovou a marketingovou strategii u svěřeného portfolia produktů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • technické myšlení a alespoň základní znalosti v oblasti stavebního kování a chemie
  • manuální zručnost
  • orientace na cíl a výsledky (tvé provize budou navázány na prodejní výsledky)
  • umíš pracovat s MS Office, zejména Excel budeš používat často
  • domluvíš se anglicky (nemusíš mít perfektní gramatiku, ale nebojíš se mluvit!)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota občasných pracovních cest do zahraničí

Nabízíme

* služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook * stravenkový paušál v hodnotě 82,60 Kč/den (odpovídá stravence v hodnotě 150 Kč/den) * 23 dní dovolené * docházkový bonus (navíc až 2 500 Kč za měsíc) * levnější volání i pro rodinu * slevy na zaměstnanecké nákupy * příspěvek na dovolenou * penzijní připojištění * věrnostní bonusy * možnost kariérního růstu * pravidelné prémie dle tvých výsledků * školení v oboru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup