Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produktový manažer - přenosové systémy (70-80.000 Kč)

referenční číslo: 56047 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s produktovým management v energetice a vývojem hardwarových řešení na míru?
Rádi byste pracovali ve společnosti, která se zabývá vývojem vlastního HW pro klíčové klienty na českém energetickém trhu?

Pak pro vás máme zajímavou příležitost v ryze české společnosti!

Technologická společnost působící v oblasti energetiky, dopravy a veřejné sféry hledá do menšího týmu produktových manažerů posilu na pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER - přenosové systémy (70-80.000 Kč)

Náplň práce

• Spolupráce v menším týmu na tvorbě a vývoji nových produktů
• Vývoj produktu a úzká spolupráce s vývojovými týmy
• Tvorba uživatelských manuálů, spolupráce s naším marketingovým týmem a školení nových i stávajících zákazníků
• Účast na přípravě obchodních nabídek
• Podpora našich techniků a obchodníků

Požadujeme

• Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost paketového prostředí
• Zkušenosti s vývojem HW produktů pro energetiku
• Vysoká nebo střední škola technického směru
• Dobrá znalost angličtiny
• Uživatelská znalost Linuxu

Nabízíme

• Fajnový tříčlenný produktový tým
• Vlastní vývoj i výroba in-house
• Pružná pracovní doba
• Příspěvek na penzijní pojištění
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Kancelář v centru Prahy

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Marketing, reklama, public relations