Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer - obchod

referenční číslo: 55505 | aktuálnost: 10.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyvíjíme širokou škálu inovativních analytických a automatizačních řešení pro mléčné závody a centrální laboratoře pro testování mléka.

Naše zařízení se používá po celém světě pro neustálé zlepšování bezpečnosti a hodnoty mléka v celém mléčném řetězci.

Náplň práce

  • Budete odpovědní za přímý prodej do laboratoří a mlékáren na území České republiky a Slovenska.
  • Prodávat celou škálu laboratorních přístrojů a testů naší společnosti, zejména detekci zbytků antibiotik ve vodě a diagnostické testy na zdraví zvířat.
  • Organizovat minimálně 10 obchodních schůzek týdně a reportovat jejich výsledky vašemu nadřízenému manažerovi.
  • Zajištění plynulého průběhu objednávek.
  • Prezentace naší společnosti a jejích produktů na webinářích, seminářích, veletrzích a dalších událostech.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v mikrobiologii, chemii, analýze mléka nebo příbuzných oborů.
  • 5 let zkušeností na obdobné pozici.
  • Zkušenost s laboratorní analýzou potravin nebo vodního odpadu.
  • AJ na komunikativní úrovni.
  • Připravenost cestovat po ČR a SK.
  • Komunikativnost, cit pro obchod.

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v oblasti mikrobiologie, zemědělství a obchodu.
  • Mzdu adekvátní výsledkům plus bonus.
  • Osobní automobil.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Inovativní produkty, které mají přínos pro společnost.
  • Společnost s mezinárodním přesahem.
  • Místo pracoviště: Brno

- Podporu seberozvoje a vzdělávání

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie