Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový inženýr - NE automotive!

referenční číslo: 11-30-289642/JD | aktuálnost: 08.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme opravdu zkušeného produktového inženýra, který je ochotný jezdit na služební cesty do zahraničí v rozsahu cca 50 % pracovní doby, má silný technický background a prodejní schopnosti! Pokud jste to Vy, pojďte přijmout novou výzvu!
Náplň práce PRODUKTOVÉHO INŽENÝRA:

  • portfolio management, rozšíření a zefektivnění produktového portfolia
  • analýza trendů na trhu, shromažďování a stanovení priorit
  • systematické pozorování trhu z hlediska nových aplikací, hodnotící prvky, šancí a rizik
  • identifikace nových tržních segmentů, vedení trhu a analýzy cílových skupin
  • technická podpora obchodních společností
  • výcvik servisu a prodejního personálu
  • komunikace technických informací
  • technický dozor prodejního personálu
  • vývoj školení, prezentací a prodejní dokumentace
  • rozvoj prodejní argumentace = zaměření na benefity pro zákazníka
  • aktivní podpora obchodních společností, návštěvy zákazníků v ČR i v zahraničí
  • získání výrobců OEM ve spolupráci s místními prodejními organizacemi
  • účast na vývoji nových produktů
  • zavádění nových produktů na trhu
  • analýza kvality, dalšího rozvoje a projektů snižování nákladů

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru
  • AJ slovem a písmem podmínkou, NJ výhodou
  • znalost vakuové technologie/stlačeného vzduchu výhodou
  • zkušenosti z výrobních závodů nejlépe se strojírenskou výrobou
  • ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství