Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový inženýr | elektrotechnika

referenční číslo: 5-10-399814 | aktuálnost: 30.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chcete být u procesu vývoje a realizování technických produktů? Převezmete za tyto hotové materiály a produkty plnou zodpovědnost a chcete být hlavní tváří pro své zákazníky?

Hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ INŽENÝR!

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj profil.

Co Vás na pozici čeká:

- Zodpovědnost za technické řízení projektů
- Technická komunikace se zákazníky, budete poskytovat technickou podporu zákazníkovi (design, koordinace)
- Spolupráce při definování a nastavení techn. rozvoje
- Čtení v techno. dokumentech a manuálech, související s projekty
- Spolupráce napříč odděleními ve společnosti
- Spolupráce s technickými týmy v rámci skupiny

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání – nejlépe elektrotechnické, ale není podmínkou
- Praxi v procesním inženýrství, automatizaci nebo technologických projektech vítána
- Angličtina – technická na komunikační úrovní
- Proaktivní přístup a chuť se učit, zájem o obor

Nabízíme

- Dovolená 5 týdnů
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál
- Bonusová složka
- Volnočasové benefity

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ústí nad Orlicí, Lanškroun,

Region: Pardubický kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy