Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produkční

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29391400708 | aktuálnost: 10.06.2024

FaceX Production s.r.o.

Produkční

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE:
- kreativní práce a vymýšlení dobrých nápadů pro klienta
- organizační práce s realizací zakázek (např. eventy, promo akce, teambuilding), které probíhají v terénu
- jednání s klienty o rozpočtu zakázek, tvorba cen, příprava podkladů a vyhodnocení projektů
- návrh a realizace projektů v reklamních kampaní
- práce spojená s filmovou produkcí - zajištění lokací, hereckého castingu či dekorací
POŽADUJEME:
- schopnost jednat s klienty a dodavateli, stoprocentní spolehlivost, systematická pečlivost
- znalost práce na PC, Word, Excel, znalost internetového prostředí a sociálních sítí
- řidičský průkaz B: aktivní řidič
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu jarek@facex.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žerotínova 720/16, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita