Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejní specialistа pro stavebniny -1 směna, bonusy #OU18r

referenční číslo: 661d91213a5a85d1c362368b | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pokud se rádi doma pouštíte do stavby nebo kutilství a chcete tuto vášeň přenést i do pracovního života, jste tím, koho hledáme! Staňte se specialistou půjčovny a zároveň prodejcem stavebního materiálu v jedné osobě! Budete odměněni zajímavým finančním ohodnocením, jednosměnným provozem a dalšími skvělými benefity a přátelského kolektivu. A co je nejlepší? Vše vás rádi naučíme!
Náplň práce
- příjem a výdej zboží
- obsluha a pomoc zákazníkům

Požadujeme

- znalost práce na PC
- zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- dovolená 5 týdnů
- systém Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 150 Kč
- přátelský kolektiv

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní