Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejci nábytku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29177460709 | aktuálnost: 02.05.2024

Interior&Wood s.r.o.

Upřesňující informace

POLIAK VASYL, e-mail: info@interiorwood.cz

Společnost vyrábějící nábytek na míru hledá manažera pro zpracování zakázek.
Co vás čeká:
Zpracování objednávek, každodenní komunikace se zákazníky (práce v segmentu
B2B a B2C (designéři)
Kompetentní poradenství zákazníkům a vedení schůzek
Komunikace s dodavateli a projektovým týmem ve všech fázích výroby;
Zaměření na objektech;
Tvorba návrhů realizací nábytku na míru
Sestavování cenových nabídek a kalkulací
Uzavírání smluv a zpracování podkladů k nim
Zodpovědnost za plnění realizovaných zakázek a prodejních cílů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
• Praxe v oboru
• Zkušenost se software pro návrhy nábytku (PRO100)
• Samostatnost, spolehlivost
• Orientaci na zákazníka a jeho potřeby
• Znalost českého, ruského a anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody:
• Nové moderní pracovní prostředí s prima kolektivem
• Odpovídající motivační ohodnocení + provize z prodeje
• Mobilní telefon k pracovním i soukromým účelům

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jankovcova 1037/49, Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince