Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodejce zboží na prodejně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29388120750 | aktuálnost: 09.06.2024

Topič s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: prodej zboží zákazníkům na prodejně, oslovování nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky, příprava materiálu pro naše montážníky, manipulace se zbožím, vytváření cenových nabídek, provozní firemní věci
- Požadavky: zkušenosti s obchodní činností, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, chuť obchodovat a oslovovat nové klienty, komunikační dovednosti, kladný přístup ke vzdělání a kreativitu, samostatnost
- Výhodou: odbornost nebo vzdělání v oboru stavebnictví
- pracovní doba od pondělí do pátku, 6.30 – 16:00 hod., nástup možný ihned, hrubá mzda + odměny podle výsledků
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem ve formátu PDF posílejte na e-mail: patrik@vodotopo.cz. Do předmětu e-mailu uvést – Obchodník a prodejce zboží. Kontakt možný i telefonicky Po-Pá, 7:00 - 18:00 hod. (pan Topič, tel.: 736 677 243).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Palackého 528, Holešov, 76901

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity