Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce/skladník (20-22.000 Kč)

referenční číslo: 41730 | aktuálnost: 10.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kutily a nadšence do týmu, kteří budou napomáhat a radit zákazníkům v oddělení staveb, zahrad, techniky a bydlení. Hledáme také i nové zaměstnance na pozici Skladník se stejným nadšením.

Seriózní firma hledá nové zaměstnance na pozice PRODEJCE/SKLADNÍK (20-22.000 Kč)

Zašlete nám Vaše životopisy!!!

Náplň práce

Odborný prodejce:

  • poskytování poradenství a servisu zákazníkům v daném úseku
  • péče o svěřený úsek
  • manipulace se zbožím
  • doplňování zboží do regálů, jeho uspořádání, cenové značení a prezentace
  • vyřizování zákaznických objednávek
    Skladník:
  • naskladňování zboží
  • doplňování zboží do regálů
  • zadávání dat do systému
  • balení a expedice

Požadujeme

  • ZŠ vzdělání
  • výuční list a praxe na obdobné pozici nebo oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, nikoliv podmínkou
  • základní znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • zájem o práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup a příjemné vystupování
  • oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, nikoliv podmínkou (pouze u pozice SKLADNÍK)

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • dobré mzdové podmínky
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravování
  • práci v příjemném a mladém kolektivu
  • pravidelná odborná školení a seberealizaci
  • zajímavou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • lokalitu: Staré Město (Zlínský kraj)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup