Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce prémiových automobilů – Praha Mototechna (A9948)

referenční číslo: A9948 | aktuálnost: 17.04.2024

AURES Holdings a.s.

Máte zkušenosti s prodejem vozů nebo jiných produktů? Pojďte k nám prodávat luxusní a prémiové vozy pod naší značkou Mototechna, značkou s dlouholetou tradicí.

Náplň práce

  • Prodej prémiových a zánovních vozů všech značek a typů.
  • Komunikace se zákazníky přímo na našem moderním showroomu.
  • Poskytování zákaznického servisu a uzavírání obchodů.
  • Spolupráce s obchodním týmem.

Požadujeme

  • Zkušenosti s obchodní pozicí.
  • Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Komunikativnost, spolehlivost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 30 000 Kč.
  • Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době.
  • Měsíční mzdu 50 000 Kč - 80 000 Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat).
  • HPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Kariérní růst a profesní rozvoj.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby