Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce/Obchodník – vodo-topo-plyn

referenční číslo: 2000180689 | aktuálnost: 27.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jehož aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB, hledáme nového kolegu na pozici Prodejce/Obchodník.

Vaše náplň práce:

  • Převzetí a budování vztahů se stávajícími klienty v rámci svěřeného regionu Brna a blízkého okolí
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba cenových nabídek
  • Spolupráce s kolegy z technického oddělení

Očekáváme:

  • Vyučení nebo minimálně SŠ vzdělání
  • Přehled v TZB oblasti, praktické zkušenosti velkou výhodou
  • Dobré obchodní dovednosti a komunikační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • ŘP sk. B (denní práce v terénu u zákazníky)
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy na evropském trhu, práce v přátelském pracovním kolektivu
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Pravidelná odborná školení v oboru TZB
  • Služební automobil i k soukromému užívání, služební telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Proplácení diet
  • Plat v rozpětí 40 000 – 60 000 Kč (složený z fixního platu a prémiové složky)
  • Příspěvek na stravování
  • Volné víkendy a svátky
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Sleva na firemní zboží
  • Kanceláře: Brno – Slatina, zákazníci v rámci Jižní Moravy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: account manager, key account manager, obchodní referent, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie