Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce export

referenční číslo: 1637140510 | aktuálnost: 25.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší evropské distributory precizních elektrických součástek a mezi významné výrobce elektrických sestav, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce export.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatné vytváření a odesílání nabídky zákazníkům dle pravidel cenotvorby
  • Vyjednávání podmínek dodání zákazníkům
  • Rozhodování o zahájení případně zamítnutí poptávkového řízení
  • Nabídka alternativních produktů a vhodného příslušenství tak, aby byl maximalizován případný realizovaný obchod, a to dle vlastního uvážení a s ohledem na strategii firmy
  • Komunikace se zahraničními partnery (mailem, telefonicky, osobně) a návštěvy u nich
  • Péče o stávající zákazníky, prezentace firmy, prezentace nabízeného sortimentu včetně novinek
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Reprezentace firmy na výstavách a veletrzích v ČR i v zahraničí

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání, nejlépe v oboru elektro, strojním nebo obchodním
  • Odborné zkušenosti v oblasti obchodu (i v netechnickém oboru) – výhodou
  • Prodejní a komunikační schopnosti – výhodou
  • Dobrou komunikativní znalost AJ (min. úroveň B2), další jazyk výhodou
  • Dobrou uživatelskou znalost PC
  • ŘP sk. B – velkou výhodou
  • Ochotu učit se velkému objemu nových informací
  • Seriózní vystupování, výkonnost a vytrvalost
  • Ochotu vycestovat k zákazníkům

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP v dynamicky se rozvíjejícím oboru letecké a obranné techniky
  • Zázemí dlouhodobě stabilní české společnosti s 30letou působností na trhu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + prémie)
  • Pololetní a roční prémie
  • Možnost využití pracovního vozu pro pracovní účely
  • Příjemné pracovní prostředí v novém areálu společnosti
  • Vstřícný pracovní kolektiv
  • Spolupráci na zajímavých projektech s významnými domácími i zahraničními partnery
  • Jazykové a odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Rostoucí dobu dovolené dle odpracovaných let
  • Stravenkový paušál (nejvyšší úroveň)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
  • Nástup: možnost ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Nova Paka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 28 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nová Paka,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání