Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce dílů pro užitkové vozy, 35 000-50 000 Kč

referenční číslo: 52784 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednoho z předních evropských provozovatelů servisů pro užitková vozidla a vozové parky hledáme kandidáty na pozici Prodejce dílů pro užitkové vozy.
prodej náhradních dílů pro užitková vozidla (nákladní automobily, přívěsy, autobusy a dodávky) příjem zboží a jeho evidence péče o stávající portfolio zákazníků komunikace s obchodními zástupci ohledně objednávek nachystání objednávaných dílů pro zákazníky

Požadujeme

znalost práce na PC ŘP sk. B prozákaznický přístup

Nabízíme

flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) možnost podílet se na rozvoji firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba