Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů

referenční číslo: A11470 | aktuálnost: 26.10.2023

AURES Holdings a.s.

...ideální pozice pro komunikativní jedince s obchodním instinktem

Náplň práce

- Komunikace se zákazníky přímo na pobočce
- Zákaznický servis - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů

Požadujeme

- Smysl pro obchod
- Ochotu pracovat ve venkovním prostředí
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Garantovaný výdělek 40 000 Kč ve zkušební době
- Atraktivní provizní systém: Umožňuje vám dosáhnout vysokých příjmů dle vašeho výkonu
- Zajistíte si perspektivní budoucnost (možnost kariérního růstu)
- HPP na dobu neurčitou
- Polovinu měsíce volno (práce na krátký/dlouhý týden)
- Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Místecká 3220, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, prodejce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy