Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilových dílů na pobočce

referenční číslo: 53164 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti v oboru automechanik nebo jsou motorová vozidla vaší zálibou? Přidejte se k nám.
Společně s týmem se postaráte o pohodlný a efektivní provoz naší pobočky Prodej automobilových dílů zákazníkům a nabízení řešení a možností pro jejich potřeby Příjem, kontrola a evidování nového zboží na pobočce Nachystání objednávaných dílů Komunikace s obchodními zástupci ohledně objednávek a zajišťování dostatečného skladového množství

Požadujeme

předchozí zkušenost například na pozici automechanika ŘP skupiny B

Nabízíme

měšíční odměny k fixnímu platu ranní směna nebo mezisměna příspěvek na penzijní připojištění - 3 % z hrubé mzdy (po zkušební době) stravenkový paušál 20 dní dovolené zázemí menší firmy důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup